| Lor33d a întrebat:

Cine-mi zice melodii noi si dragute pentru ca nu mai am ce asculta, sunt genul care cand da de o melodie o asculta pana o uraste,ok nu rock, metal, rap melodii comerciale DAR NU ROMANESTI VA ROG. mersi

Răspuns Câştigător
| Mariusis a răspuns:

Uite ce melodii mi-au placut multe sunt vechi dar totusi imi plac:
Cateva romanesti care mi-au placut mult cu toate ca nu ai cerut:
Guess Who-Tot mai sus
Marius Moga-Pe Barba Mea
Maxim -Saruturi criminale
Smiley- Acasa

Si uite chiar ce ai cerut tu:
Olly Murs -Dance with Me tonight
Olly Murs - Dear Darlin'
One Direction -Rock Me
Avicii -Hey Brother
Avicii - Wake Me Up
B.o.B -Airplanes
Black Eyed Peas- Boom Boom
Black Eyed Peas- Let's Het It Started
Black Eyed Peas- The Time(Dirty Bit)
Bon Jovi It's my life
Bruno Mars - Just the Way you are
David Huetta -Who's that Chick
Don't Cha - Pussycat Dolls
Faydee - Can't let Go
Drowning Pool- Bodies
Foster The People -Pumped Up Kicks
Indila - Dernière Danse
Imagine Dragons - Radioactive
Jeremih - Down On Me ft. 50 Cent
James Arthur - Impossible
Maroon 5 - One More Night
Miley Cyrus - Wrecking Ball
OneRepublic - Counting Stars
Passenger - Let Her Go
Pharrell Williams - Happy
Travie McCoy- Billionaire ft. Bruno Mars

Asta e cam ce am ascultat eu in ultimul an, cam toate melodiile care mi-au placut mai mult si le-am descarcat.

4 răspunsuri:
| Bogdanel97 a răspuns:

Train - Drive by
Antonia ft Jay Sean - Wild Horses
Mika ft Ariana Grande - Popular Sing
Party Collective - Atinge
Carl Espen - Silent Storm (cantata la Eurovision 2014 dar foarte frumoasa)
Ed Sheeran - Give Me Love si I See Fire
Firelight - Coming Home (Eurovision 2014)
Free Deejays - El amor es un party, Mi ritmo
Radio Killer - Be free
Sper sa iti placa macar cateva. happy

| Andrei970 a răspuns:

Katy Perry- Roar
Katy Perry- It takes two
Katy perry -Birthday
Katy Perry -Unconditionally
One direction- Story of my life
One direction - You and i
Pharrell Williams- Happy
Funda?

| Harley007 a răspuns:

Incearca Lafee- Tel me why- imi place la el ca la inceput e linistit iar la urma incepe mai tare si mai tare. Aram mp3- Not Alone - eu un cantec de la eurovision, imi place mult fiindca la inceput e foarte linistit iar la sfarsit explodeazahappy Incearca deasemnea melodiile trupei Coldplay, in special Pardise. Poti sa asculti Fallulah- Give as a little love. Imi mai place David Usher-Black Black Heart, e un cantec placuthappy. Asculta Florence and the Machine- Never let me go. Jacob Miller, Matt Naylor, Steven Stern- This one for you, imi place foarte mult acest cantec.
Ti-am recomandat piese ce imi plac mie, sper sa iti placa si tiehappy
Succese :*

| Lor33d explică (pentru Harley007):

Prima melodie este asa perfecta, adica videoclipul dar si melodia omfg