| vyo a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cu sa primesc e-mail?
De ceva vreme nu mai primesc, am vrut sa ma loghez la un joc si nu primesc codul de activare deloc. Ce pot sa fac? HELP.

1 răspuns:
| DoarNoemi a răspuns:

Habar n-am ce-i cu email-urile astea, si eu mi-am facut cont pe youtube si trebuia s vina codul de activare, dar n-a venit.am facut cu 3 email-uri si tot nimic, am facut si pe alt email decat pe yahoo...tot nimic, eu primesc e-mailuri da numa reclame si chestii d genu vinstraight face incearca si tu pe gmail s faci un cont vezi merge?