| Paine2222 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute? As vrea sa scriu o melodie rap despre scoala 195 (sa nu contina cuvinte obscene si sa aiba legatura cu elevii care invata). Cine imi poate spune niste versuri(creeate de voi-pe moment) ca as vrea sa le combin sa vad ce imi iese.

2 răspunsuri:
| Gexu a răspuns:

Azi spre şcoală iar m-am injectat, ca un fraier ce sunt de ele nu ma despart.Iar îi văd pe ăştia cum plutesc p.aici,am vedenii frate, pleacă mă de.aici...Profa face semne dese şi la cum arata sigur nu îi iese.Astăzi a fost bine frate, cum a fost şi ieri o seringă mare şi dansam pe lei. Părinţii mă obosesc. Sfaturi şi rugăciuni cu sacul rostesc.Cu nimic nu mă ajută îi preocupă doar darul de nuntă! P.S Măcar nu te lăuda ca sunt versurile tale.100% compus pe moment.O seară bună!

| Gexu a răspuns:

Rap cu elevi silitori cred că rar se găseşte.Atunci scuză-mă ...nu am înţeles bine întrebarea.