| Mali2000DC a întrebat:

Cine poate sa-mi dea statusuri de dragoste frumoase pentru el
cele mai frumoase funda

1 răspuns:
| Angelicaa57 a răspuns:

Toate te vor macar o noapte. Da n-ai timp d vagaboante [-x! Le vrajesti. Le zapacesti. Le dai idei. Le dai sperante. Da cand vine vorba de iubireee`. Le zici ca ma ai pe Mineee`!

A trecut mult timp NOI doi ne-am schimbat. Toth ce`a fost frumosh NOI n-am uitat. Deshi au fost piedici NOI am rezistath. Cu tine niciodata n`am tzinuth capul aplecath

OK Tai-o, pleaca Cara-te, dispari Zbori, sterge-o Calc-o, evapora-te, Mori Da-ti foc, fa-te scrum Arzi in culori, Stinge-te si suflate singura Ca-mi dai fiori

Vise, sperante, zambete, lacrimi, certuri, impacari, nervi, frustrari, fobii, nostalgie, injuraturi, ciudatenii, indiferenta, nechibzuinta, dorinta, fascinatie, dreptate, minciuna, ura.

O tigara, un cântec, pozele primei iubiri, amintirile din camera mea, totul ramâne-n urma mea!

Azi e ziua de mâine pentru care îţi făceai probleme ieri

Nu ştii? Te învăţăm. Nu vrei? Te obligăm

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste

It. s time for : |i don. t care|!

Spui că e o copilă, dar aşa cum e ea, ţi`a furat inima! ● Arată`i că o iubeşti, nu fi prost ● Pune`ţi şi tu o dată inima în folos`! ●

Stii ca ti-am spus de 1000 de ori:"Cu un zambet ma ridici la nori:X

Intai doare, apoi trece. O saptamana trece O saptamana plange, urmatoarea **** si petrece, apoi tot la ea se gandeste!

E una dintre zilele alea nasoale

E nemasurabila, necontrolabila chiar adorabila E inestimabila, inegalabila, indispensabila

Sunt un om simplu, mai simplu decât tine, genu de persoană care vrea atât de multe si obtzine!"

Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa-ti regulile tale si joaca jocul tau

Tacticile tale nu`mi plac. Nu`mi plac lacrimile tale care`mi fac tricoul praf. Viitorul ma sperie mai rau decat te sperii tu de mine. Nimeni nu poate sa ma domine! Retine!

Apari zambind prelungind vara si readuci toata lumina diminetii seara