| Fuego27 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna si mie niste site-uri de unde pot descarca muzica gratuita? De pe fisierulmeu.ro am descarcat 3 melodii si nu mai merge fiindca nu am cont.

5 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Iti pot recomanda sa iei direct de pe youtube ce melodie doresti e bun si www.youtube-mp3.org eu acesta il folosesc este cand nu merg anumite vide-ouri de convertit dar majoritate merg.Site-ul iti ia in forma mp3 deci iei numa melodiile care le doresti bafta.

| DreaMiss a răspuns:

Eu direct de pe youtube descarc, numai ca trebuie sa ai downloadat "Portable Youtube" sau ceva de genu'.
Si e foarte usor. adica gasesti orice cantec, si il descarci in ce format vrei (mp3, mp4, avi etc. )

Funda?

| DeutssDee a răspuns:

Eu descarc de pe www.petelefon.com si este simplu usor repede si cu rezultat absolut`!

| poterake19 a răspuns:

G-share sau scrii melodia pe google si iti da multe rezultate big grin