| SUDSteaua1947 a întrebat:

Cine scade notele la purtare pentru absente? Diriga sau altcineva? Si la cate absente se scade nota?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Pentru absente nu iti poate scade decat diriginta. Depinde liceu la cate absente se scade nota. La mine la 11 se scade un punct.

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dirigintele îţi numără şi îţi scade nota la purtare în funcţie de numărul de absenţe acumulate.

| doreal a răspuns:

Diriga iti scade. La 10 absente se scade 1 punct.

| Happyjump a răspuns:

Diriga scade notele, la mine se scade la 10 absente nemotivate.

| BadAngel3 a răspuns:

Sirigintele iti scade nota la purtare pentru absente. Daca ai 10 absente nemotivate iti scade un punct la purtare. happy

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Diriginta scade nota la purtare pentru absente. La mine la liceu daca ai peste 10 se scade.

| NoNameqed a răspuns:

Diriginta iti scade, din moment ce ea ti le motiveaza pana la 10 absentelaughing

| catapinguu a răspuns:

Depinde de liceu... La mine la 10 absențe de scade un punct la purtare!

| AlexandraAlle08 a răspuns:

La 10 absenţe la aceeaşi materie, se scade 1 punct la purtare.