| jonydd a întrebat:

Cine se pricepe la snakdenberg sa-mi spuna si mie ceva am un coleg care e aproape la fel de tare ca mine la forta si cand fac skandenberg cu el ma pune,... el are doar o singura tehnica tine mana langa piept si trage normal nu face scheme la incheietura drept. si vreau si eu sa sa-mi spuneti cum sa fac sie u sa-l pun o tehinca ceva... cum sa-i iau inchietura. mersi mult big grin

3 răspunsuri:
| Cromwell a răspuns:

Incerca saii pui degetu mare,intre degetu lui mare si inelar,nu v mai poutea strnge cu mana,dar dac vrei sa nu joci murdar, incerca sa te aplci pe spate i sa te impingi cu picrul, daca el r fii trebuit sa te puna, cm va obosii, si il vei putrea pune tu

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cromwell):

Tu asa faci skan? laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Top-roll, cauta pe net cum se face si vezi.

E faina, urci pe incheietura lui si o sucesti spre tine