| Elena_Andra_2002 a întrebat:

Cine știe când apare sezonul 3 din Riverdale?(nu pot vedea mai mult de sezonul 2 episodul 10.)

3 răspunsuri:
| brioșicaviolet23 a răspuns:

Păi încă nu au apărut nici toate episoadele din sezonul 2. Mai durează puțin până mai apar episoade din sezonul 2. Sezonul 3 încă nu are o data sigura la care apare

| Visatoareaaaaaa016 a răspuns:

Urmareste pagina lor oficiala de Instagram iar acolo posteaza diferite poze in legatura cu episoadele viitoare. Daca ai sa urmaresti si story-urile actorilor vei vedea ca inca se filmeaza pentru sez 3