| Stef_3025 a întrebat:

Cine stie care e diferenta dintre o prietena buna si o iubita buna?

Răspuns Câştigător
| georgi97 a răspuns:

Prietena buna=e ca si o sora pentru tine
iubita=simti sentimente pentru ea
Ai grija sa le deosebesti

3 răspunsuri:
| Dolceboy a răspuns:

Prietena iti va fi mereu aproape si te sfatuiesc sa nu te incurci cu vreo prietena...

| Stef_3025 explică:

Am o prietena foarte buna, insa nu sunt sigur daca sa ii propun sa fim mai mult de atat. Mi-e frica sa nu o pierd, insa daca accepta, poate fi o iubita perfecta...

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Paiii prietena este alaturi mereu dar in schimb iubita poate satsi dea papuciii oricandhee hee