| vasea_5979 a întrebat:

Cine stie carei regula de aur a mecanicii?

Răspuns Câştigător
| Silence_1239 a răspuns:

DE cite ori cistigi in forta de atitea ori pierzi in distantalaughing)))asa noi am invatat la fizicahee hee)

4 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Meseria nu se invata, se fura.

| MadaliciuXoxo a răspuns:

Regula e ca meseria nu se invata, se fura.

| KarynaBettley a răspuns:

Regula de aur este ca De cite ori cistigam in forta de atitea ori oierdem in distanta. happy pentu toti asta e regula si ea exita in manualul de fizica clasa 7 pagina 71 tema vase comunicante. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt mai multe reguli de aur in mecanica.e un domeniu complex. daca e numai una, sunt bucuros sa o aflu.deci? care e?