| bessyshafu a întrebat:

Cine stie cat costa o tarabana pls ziceti-mi site sau nr de tel fundita la raspunsul cel mai bun!

3 răspunsuri:
| Sarahh a răspuns:

Am gasit din greseala pe un site si paraca era 150-170lei nu stiu exact:X fundita?! :d

| ravanoos a răspuns:

Vei gasi raspunsul meu aici http://fripta.com/u.php?user=ravanos

| c4t4lin a răspuns:

Pai depinde de care vreii, alea cu 6 suruburi (noi) sunt vreo 2 milioane. Cu 8 suruburi (noi) 4 milioane.cica sunt pentru profesionist. Daca vrei mai multe informatii baga id-ul alinstar70. Poti sa cauti si anunturi ca mai sunt unii care s-au plictisit de ele vor sa le vanda si le dau bineinteles mai ieftin.