| Bl0nduRize a întrebat:

Cine stie ce inseamna jane jane tu raja dau funda.

Răspuns Câştigător
| AndraMarva a răspuns:

Acel backing vocals este in limba hindi. Cel putin seamana foarte mult cu expresia,,Jaane tu Raaja"... Raaja(राजा) inseamna rege, print, membru de inalt rang al unei familii regale.,,Jaane" este folosit uneori ca un apelativ, insemnand,, iubirea mea",,, viata mea" sau,, draga".,, Tu" este pronume la persoana a II-a singular, echivalentul celui din limba romana.

4 răspunsuri:
| CariBit a răspuns:

Cred ca inseamna : "El stie regulile"
Doar cred laughing

| Bl0nduRize explică (pentru CariBit):

In ce limba e?

| bebemiksilau a răspuns (pentru Bl0nduRize):

Bai, deci e o melodie si suna cam asa refrenul. Daca stii cum se numeste spune-mi-o si mie te rog, ca am innebunit de cand o caut. sadpuppy dog eyes

| Maria_Cristina_1988 a răspuns (pentru bebemiksilau):

Sergio without u se numeste