| ylakiztenurb a întrebat:

Cine stie de ce nu imi mai citeste telefonul (Alcatel one touch 991 D ) cartela? am incercat si cu alte cartela si nu merge

6 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Doar trimite l la garantie ( daca ai).
In caz ca nu ai mergi la un service gsm.
Mult succes!

| AtomiX a răspuns:

Incearca cartele din retele diferite (Vodafone, Cosmote, Orange), poate este codat pe o anumita retea. Daca nu citeste niciuna, are probleme cu citirea sim-urilor.

| ylakiztenurb explică (pentru AtomiX):

Am incercat cu o cartela de cosmote si tot nu mergecrying

| AtomiX a răspuns (pentru ylakiztenurb):

Ai putea sa te duci la un Service gsm, sa se uite cineva la el si sa iti spuna sigur daca are ceva si ce anume big grin Baftawinking

| ylakiztenurb explică (pentru AtomiX):

Mersihappy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-o tâcat.