| batista_5345 a întrebat:

Cine stie de unde pot downloada un cod ce cs 16 care sa mearga

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Denis_2214 a răspuns:

Eu am sa-ti dau un server foarte tare de Zm Connect 89.44.246.242:27015

| j0hn6 a răspuns:

Parerea mea :Lasa-te de trisat.la jocuri mai bine iti cumperi un steam decat sa joci cu coduri iti dau exemplu ce mi s-a intamplat mie si eu jucat cs ff bine...dar intr-o zi mi-a venit mie sa imi iau coduri am luat coduri am jucat 1-2-3-4-5 zile ...luam ban destroy.si asa am continuat-o pana nu mai stiam de loc sa stau deloc cu arma in mana trageam un glont si aveam impresia ca dau hs