| bumblebee a întrebat:

Cine stie filme/seriale noi pentru teens?
thanks:*

3 răspunsuri:
| KeepCalm a răspuns:

The vampires diarieslove struck

| rin a răspuns:

Little Ashes - cu Robert Pattinson, presupun că mulți pici îl plac și tocmai de aceea ar vrea să-l vadă. nu e chiar recomandabil, dar e interesant. Pattinson joacă rolul lui Salvador Dali.
Remember Me - tot cu Pattinson, dar e un rol matur și filmul e frumos. E o poveste de dragoste, o dramă în familie etc.
Dear John - Amanda Seyfried joacă rolul principal, e după cartea cu același nume. e tot o poveste de dragoste și a primit critici bune.
Letters to Juliet(premiera lui va fi în mai) - tot Amanda Seyfried joacă în el.
Angus, thongs and perfect snogging - aici e vorba despre o puștoaică de 14 ani care încearcă să-și găsească iubitul perfect. e adorabil.
+ (500) days of Summer, New in town, Julie & Julia, Tim Burton's Alice in Wonderland.