| Roxana6277 a întrebat:

Cine stie jocul plants vs zombies? L-ati jucat?

Răspuns Câştigător
| Pawesome a răspuns:

Da.e super.Este vorba despre invazia unor zombie.Plantele apara o casa de invazie. Sunt mai multe nivele.Pe masura ce parcurgi nivelele zombie sunt mai multi.E un joc super.Ar trebui sa il joci. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| noink a răspuns:

Da, l-am jucat si este super, sunt niste carari si pe partea cealalta sunt zombii, si o sa navaleasca spre tie, iar tu trebuie sa iti aperi casa cu diferite plante care ii impusca sau ii mananca...cu cat avansezi in nivel, cu atat zombii devin mai puternici...il gasesti cautand pe google