| frumusika14 a întrebat:

Cine stie niste farse pentru mers in excursie cu cortubig grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Nu folosi pasta de dinti decat dimineata ianinte sa se trezeasca ca le arzi pielea la saraci prietenilaughing
Pai poti sa ii cosi(cu acul si ata) de asternuturi...sa le desumfli salteaua in timp ce dorm...sa le lasi cortul deschis si sa intre tantari si sa i muste toata noaptealaughing
Sa te duci in spatele cortului(daca e la munte e super ok:X)si sa faci ca tot felul de animale.Sa ii invelesti cu vreo 20 de paturi ca sa le fie cald(sau poti pune mai multe si sa stii ca nu si le mai pot da jos din cauza greutati), sa te faci ca sforai toata noaptea(si sigur o sa fie cativa sensibili care nu o sa poata adormi, Sa ii pui cuiva o oala in cap si sa dai cu lingura in ea, sa il legi cu scotch(banda adeziva)de perna, sa prinzi un sarpe(il omori, ii rupi capul)si il pui sub perna...
Doar atatea idei am avut la ora asta(23:25big grin)
Dar eu le-am facut pe toate singura si nu a fost greu... dar daca vrei poti sa iti faci un grup mic si ii terorizezi pe ceilaltidevil

| iauru a răspuns:

Formeaza-ti un grup altfel n-are farmec.scoate pe careva afar' si leaga-l de un copac, crema de ras, lasa-i fara cort, mutati-va tabara peste noapte si lasati doar un grup dintr-un cort neanuntat, adu diazepan cu tine toarna-l in bautura cuiva(ai grija sa nu aiba probleme cu inima plus ca nu prea poti face rost de diazepan fara prescriptie medicala)il adormi si de acolo te descurci u ca nu se mai trezeste in curand...mai sunt si altele incearca tot ce-ti trece prin cap in limita bunului simt pe care eu l-am depasit demult

| tia a răspuns:

Incearca cu pasta de dinti, sa pui la cineva pe perna cand doarme :d, sau erau niste joculete f dragute in care se udau, nici eu nu le mai stiuhee hee
Distractie placuta in excursie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca am o idee ia niste gem si pune-l in papuci cuiva.

| lia_7719 a răspuns:

Am idee iti legi o sfoara de gat si te spanz prietenii se vor speria