| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Cine stie niste metinuri unde sunt kinguri la magazin dar va rog si site-urile

8 răspunsuri:
| FanatiK a răspuns:

Nu exista king la magazin! Exista in cel mai fericit caz des intalnit OTEL +5 sau +0... dar asta-i o problema? nu zic eu, atata timp cat se fac repede banii si ai toate upgraduriile la magazin. eu iti recomand Nerdmt2 (nu-ti zic siteul caci cauti pe google shiti da)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi tu mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms ca m-ati ajuta ca mi-ati dat un metin ma plictisisem toate saptamana8)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 mondial da il gasesti pe google si gasesti otel+0 la 30kk da banii ii faci full si metin2ironju2 da ii inchis momentan.Pe ala am lv 94 wrar si P la toate skill bafta la cautat daca nu iti plac astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.starlonjutmt2.com nu stiu daca mai merge siteul incearca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha am auzit niste prosti ca nu exista am eu unu fara hamachi dar til zic daca imi dai funda gasesti kinguri 1kkk lv 90 arme legendare oteluri ti le da de la inceput id meu geo_style96

| cosminorsova a răspuns:

Ma este si metin2 hummer are arme de gm kinguri 1 2 3 si king negru si alb si arme gm si incepi cu 100kkk si incepi cu lvl 93

| Brapp a răspuns:

NewWorld-MT2 e super