| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste tigari cu gust de ciocolata, cirese etc... Vreau numele!

7 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Sundays.dar mai sunt şi ţigările electronice cu gust de căşuni zmeură, banane, struguri. Sper că te.am putut ajuta. O seară bună.

| SMarius a răspuns:

Sunday's e 13-14 lei, de la orice magazin care are ceva stoc de tigari... fumul miroase foarte fain a ciocolata, dar la gust nu sunt grozave deloc!

| anonim_4396 explică (pentru SMarius):

Si cata nicotina si gudron au in ele Is tari sau slabe?

Răspuns utilizator avertizat
| VINTZU a răspuns:

Sundays-urile erau tigarile care aveau diferite arome. Deci cand mergi sa ceri spune ca vrei un pachet de Sunday's fantasy.

| anonim_4396 explică (pentru VINTZU):

Pustiule tu fumezi? Exista asa ceva la noi si cat e unul?

| VINTZU a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca o sa ma intrebi laughing nu nu fumez dar prin parc ii plin de fumatori si colegii mei la fel si ma mai documentez si eu happy exista prin mall-uri si pachetu nu mai stiu cat era da ii cam cat un pachet normal poate un pic mai scump happy