| ViseColoratee a întrebat:

Cine stie postari pentru facebook gen : Daca scrii : 1.Iti dau like la poza de profil. 2. Te pun ca sora/frate...

Fundaapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hei am cateva postari pentru fb:
Daca poti sa citesti urmatoarele, ai un creier bun: 4c35t4 d3m0n5tr34z4 c3 lucrur1 m1nun4t3 p04t3 54 f4c4 cr313rul um4n! l4 1nc3put 3 gr3u, d4r c4nd 4jung1 41c1, cr313rul t4u d3j4 c1t35t3 4ut0m4tic, f4r4 s4 t3 g4nd35t1. p0t1 54 f1 m4ndru(4) de t1n3 p3ntru c4 put1n1 04m3n1 pot f4c3 45t4. d4c4 tu p0t1 54 c1t35t1 4c35t3 r4ndur1, p05t34z4-l3 p3 p3r3t3l3 t4u!]

Ia orice numar.Dubleaza-l.Aduna cu 10.Imparte la 2.Scade nr initial.Rezultatul va fi intotdeauna 5!
Cine da like poate sa isi aleaga de mai jos :
1. Iti dau 10 like-uri back!
2. Iti dau id-ul meu.
3. Te pun ca sora sau frate.
4. Iti scriu,, Te Iubesc " pe profil.
5. Imi pun la stare ce vrei tu.
Daca ai curaj, pune-l si tu ♥batting eyelashes
Legea lenesilor 236.764.839 : esti atat de lenes/a incat nici nu ai citit numarul!
Ce culoare imi daruiesti? :
♥ Negru=Te urasc.
♥ Violet=Esti special/a.
♥ Rosu=Te iubesc.
♥ Maro=Esti nebun/a.
♥ Galben=Esti sexy.
♥ Gri=puiut mic.
♥ Albastru=Esti viata mea.
♥ Alb=Esti un inger.
♥ Verde=Esti foarte dragut/a.
♥ Portocaliu=Impuscaa-te!
♥ Roz=te ador
Da like si iti spun numarul
1 - Te ador ♥
2 - Te plac
3 - Te urasc
4 - Imi plac ochii tai
5 - Vreau sa fiu cu tine
6 - Esti bun/a
7 - Esti fitos/fitoasa
8 - Vreau sa.ti dau o palma
9 - Vreau sa te sarut
10 - Esti de treaba
11 - Esti dragut/a
12 - Esti de gasca
13 - BFF
14 - Suntem prieteni buni
15 - Nu te suport.

Eu stiu 11 lucruri despre tine :
1.Citesti asta.
2.Esti om.
3.Nu poti sa pronunti 'p' fara sa desparti buzele.
4.Tocmai ai incercat.
6.Ai apasat pe 'vezi mai mult'.
7.Razi de tine.
8.Continui cu un zambet idiot pe fata si ai sarit peste 5.
9.Ai verificat sa vezi daca e vreun 5.
10.Razi de asta pentru ca toata lumea face la fel.
11.Vei pune asta pe peretele tau ca sa enervezi pe inca altcineva

daca ma iubesti pune(LOVE)
daca vrei sa fim prieteni(da clik pe LIKE)
daca tii la mine pune(:X)
daca iti lipsesc pune(broken heart )
daca vrei sa iesi cu mine pune(...)
pune si tu pe peretele tau si o sa ramai surprins/a de alegerile prietenilor

Pune asta pe peretele tau si vezi ce parere au ceilaiti despre tinebatting eyelashes
1. Dulcee♥!
2. Vorbaretchatterbox.
3. Timidblushing
4. Nebunsilly.
5. Minunatbatting eyelashes!
6. Oribil:-&
7. De treabahappy.
8. Te iubesc!love struck
9. Mi-e dor de tine>big grin

6 răspunsuri:
| Aaaaa123456789 a răspuns:

Eu cunosc 9 lucruri despre tine:
1. Citeşti această "stare" 2. tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu... 3. Nu ai citit toţi "tu" că te'ai plictisit. 4. Nu ti'ai dat seama că există un "ta". 5. Acum il cauti. 6. Ti'a "cazut fata" căci "ta" nu scrie. 7. Acum incepi sa râzi. 8. Acum ma înjuri. 9. O sa publici asta mai departe sa rădă si alţii.batting eyelashes

| Aaaaa123456789 a răspuns:

Eu cunosc 9 lucruri despre tine:
1. Citeşti această "stare" 2. tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu... 3. Nu ai citit toţi "tu" că te'ai plictisit. 4. Nu ti'ai dat seama că există un "ta". 5. Acum il cauti. 6. Ti'a "cazut fata" căci "ta" nu scrie. 7. Acum incepi sa râzi. 8. Acum ma înjuri. 9. O sa publici asta mai departe sa rădă si alţii.

| Turcu_Cosmin_1994 a răspuns:

Prietenie nu cade din cer.ea se castiga in timp...:-p

| Gabriela_Dumitrescu_1996 a răspuns:

Hai mai cu curaj va pup