| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa blocheze acest facebook de tot, sa il blocheze.http://www.facebook.com/profile.php?id=100003244005267&s k=wall
Urgent! Funda la primul care il blocheza de tot.

Răspuns Câştigător
| RalukBrown a răspuns:

Nu, tu o raportezi/blochezi si automat nu te va mai vedea, chiar daca te va cauta pe Facebook, te va vedea numai daca-si face alt account de Facebook.

23 răspunsuri:
| giulia890 a răspuns:

Sa-l blochezi in ce sens? sa nu te mai vada pe facebook, sau sa-l elimini?

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru giulia890):

Sa-l elimin happy

| giulia890 a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Daca e al tau, da-mi id-ul si parola(mesaj privat) si ti-l elimin eu imediat

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru giulia890):

Nu e al meu, e al unei prietene care imi tot ia din prieteni, pe care nici nu-i cunoaste si e f nesimtita si ma enerveaza.

| RalukBrown a răspuns:

Ea este prietena ta sau tu esti?

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Da era prietena mea.

| RalukBrown a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Pai de ce nu mai simplu o blochezi si daca iti stie parola, schimb-o si atunci nu va mai avea acees la Facebook-ul tau.

| RalukBrown a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Pai poti sa o blochezi sau daca iti stie parola de la Facebook-ul tau, schimba parola ca sa nu iti mai stearga din prieteni...

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Pai ii l-am blocat, dar am intrat pe alta facebook si nu e blocat.

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Nu imi stergea din prieteni, ii lua si nu imi stie parola

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Deci cum pot sa il blochez de tot?

| RalukBrown a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Stai sa vad daca am inteles... Nu iti stie parola dar iti steregea din prieteni sau cum ti lua?

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Deci nu imi stergea prietenii, ci doar le trimitea cereri si nici nu ii cunoaste, ea nici macar nu e din Bucuresti.

| RalukBrown a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Ah, pai poti sa faci ceva foarte simplu sa-ti setezi sa nu mai vada ce prieteni ai.

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Pai ii ia de la o fata.

| RalukBrown a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

O are in lista, nu? Pai sa-i dea si fata aia block si roaga-ti prietenii sa-si seteza ca doar prietenii sa vada ce prieteni au si sa-i dea block de asemenea...

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Pai unii dintre ei o sa zica ca nu vrea.Si are cativa si o sa ii ia de la ei.Deci vreau sa il blochez de tot.

| RalukBrown a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Roaga-i sa o blocheze si sa nu o mai accepte ca si prieten. Cum am spus poti sa o raportezi/blochezi, acolo ai mai multe variante printre care "My friend is harassing or bullying me".

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Si dau la varianta aia? Si ei ii apare cine i-a dat report?

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Si ceilalti care nu i-au dat raport/blochare ii mai poate vedea? Si ea mai are contul, adica sa ii vada prietenii mei contul?

| RalukBrown a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Da, de aia am spus ca daca vrei neaparat sa o blochezi din a mai adauga prieteni de-ai tai din listele prietenilor tai sa-i rogi sa o blocheze...
Odata ce raportezi/blochezi o persoana, acea persoana este stearsa automat la tine din lista cu imposiblitatea de a te mai vedea sau de a o mai vedea pe Facebook cand dai sa o cauti.

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns (pentru RalukBrown):

Ok,mersi mult :*

| RalukBrown a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Ma bucur ca ti-am fost de folos.

| RalukBrown a răspuns (pentru IntodeaunaPunPariuCuViata):

Nu, tu o raportezi/blochezi si automat nu te va mai vedea, chiar daca te va cauta pe Facebook, te va vedea numai daca-si face alt account de Facebook.