| Elenutza_8844 a întrebat:

Cine stie sit-uri de poze artistice, va rog ajutati-ma! pentru sit-ul cu cele mai frumoase si artistice imagini dau FUNDA!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place http://weheartit.com/.

| MiK3L a răspuns:

Http://www.pozeleonline.ro/poze_90_poze_artistice_0.html

ai pe dreapta acolo categorii de poze atistice vedete.etc.

| NoChanceForUs a răspuns:

Fac și eu poze...nu-s prea artistice, dar dacă te interesează îmi poți da un mesaj.happy

| Elenutza_8844 explică:

Va multumesc mult pentru sit-uri desi eu doream imagini cu indragostiti artistice,greseala mea am uitat sa spacific, oricum multumesc foarte mult pentru efortul depus, imaginile sunt superbe