| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie site-uri de unde pot lua haine gratis pentru stardoll

86 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Nu exista site-uri de pe care poti lua gratis haine pentru stardoll...doar de pe stardoll poti lua haine gratis(asta daca vorbesti cu mai multe fete care stiu niste trucuri sau daca primesti cadouri)big grin

| Liiiax99 a răspuns (pentru JackieSue):

Exissta unele site-uri care au lucruri gratis

| Etelca a răspuns:

Doamne ce proaste sunteti unele ca ati zis ca nu exista.Intra fata mea pe www.stardollswan.blogspot.com ca gasesti acolo cate iti doresti.Sunt foarte multe.Nu trebuie sa cauti cum au spus astia foarte mult, este chiar usor sa le iei.Eu am jumatate de dulap numai cu haine gratis. Sper sa te descurci. Daca nu te descurci, numele meu pe Stardoll este GirlBumbleBee10 si ma contactezi adica vrei sa-ti iau eu multe haine, ca am mai luat la doua fete si nu le-am furat contul, ce sa fac cu contul lor? Sper ca ti-am fost de ajutor!

| YepIsSuspended a răspuns:

Nu exista.

| PoWRObert a răspuns:

Inta tu pe miss of stardoll ca acolo gasesti detoate!

| Annelieseee a răspuns:

Phai de ex. intra pe blogul meu si vezi cele mai noi lucruri gratis de pe stardoll...insa sorry ca e in engleza:D:D
http://lya-stardoll.blogspot.com/

| Ingridd22 a răspuns:

Scrii la google: secret style stardoll

| andreeadragutza22 a răspuns:

Eu stiu intri pe google si scrii stardoll free 2010 si acolo gasesti lucruri free o gramadawinking sper ca ti-am fost de folos fundita?

| PastilutzaColorata a răspuns:

Da cum le cumparati iti apar niste imagini si ce doamne faceti cu ele?

| PastilutzaColorata a răspuns:

Lasatio in pace pe lolly nici voua nu var placea sa va zica proaste voi nu ati citit regulamentu de la TPU ca nu ne batem joc de ceilalti

| PastilutzaColorata a răspuns:

Cine a spus ca lolly e proasta si ele sunt proaste pentru ca cine zice ala e asa ca ******

| PastilutzaColorata a răspuns:

Pai te poti face si vip cu starpoints eu am 4 puncte voi face si mai multe

| kitu2012crys a răspuns:

Sunteti toti prosti ca exista si situri cu haine gratis si coduritonguebig grin

| teopinkrose a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva...

| alina_7783 a răspuns:

Nu exista.

| aly1999 a răspuns:

Officialstardoll.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista...intra p myproxy...eu d acolo iau... jhi daca vreti vizitatima .numele meu e be_happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

FUNCTIONEAZA! O superba rochie verde de cockail gratis: intra pe google si scrie urmatorul link dupa care intra pe stardoll si scieti accountul tau :
http://mm.stardoll.com/......ttp?/track

Daca ti-am fost de ajutor votati-ma pe stardoll sunt Farfalina1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la goproxing.com
Scrie stardoll.com in bara url
Log In
Copy and paste these urls one by one in the url box

The doll: stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18501

The lion: stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18502

The unicorn: stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18503

necklace
stardoll.com/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=17940
dog
stardoll.com/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=17944
cake plate
stardoll.com/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=17993
piano
stardoll.com/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=17977
piano chair
stardoll.com/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=17990
chest
stardoll.com/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18088
crystal ball
stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18165
painting
stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18166
rabbit
stardoll.com/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18168
bed
stardoll.com/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18463
flowers
stardoll.com/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18464
mirror
stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors. php? itemId=18465

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista dar trebuie sa cauti foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce proasta esti sunt situri deshteaptoooooooooo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti chiar proasta ca exista site-uri de pe care poti lua lucruri gratis la stardoll dar daca nu sti nu te baga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista. dai la www.google.ro si scrii stardoll free si iti da ceva pe acolo si dai click si mai departe scrie pe acolo ce sa faci.eu mi-am luat ceva chestii... dar am cautat foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista, dar nu stiu care sunt! : D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pot sa iti zic unul dar si mie mai imi trebuie club free stardoll
sa il incerci eu m-am trecut anca. elena la stardoll

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stardoll fantastic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da exista intra pe google si scrie lucruri gratis pe stardoll sau haine gratis pe stardoll si cauta pe acolo ca iti zice ce sa faci.eu am primit multe chesti de pe acolo tongue
succes si tie sa le primesti happy... MissAnda1996 asta este al meu viziteazama sa vezi tonguelaughing
o sa te vizitez si eu tonguehappy...papapawave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista asa doar de ce sunt facuti banii?