| Live.Laugh.Love a întrebat:

Cine stie tratamente impotriva acneei? ( daca se poate, tratamentele sa fie naturista/naturale ) plz... ofer

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Incearca o masca cu argila sau una cu scortisoara desi ustura este extrem de buna 100% iti trec!winking

5 răspunsuri:
| AldanaBlue a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un consult - cosmeticiana sau dermatologul iti poate spune ce tip de ten ai. Asta in primul rand. In functie de tipul de ten se aplica tratamentele. Asa ar fi foarte multe tratamente naturale, dar ce ii face bine unui ten gras, nu ii face bine unui ten uscat de ex. Cand afli ce tip de ten ai...anunta-ne si putem sa raspundem mai concret.

| theodoraafi a răspuns:

Faci ceai de chimen si pui comprese pe partile afectate

| Babushka a răspuns:

Chiar crezi in din astea? de ce te complici cand cel mai bine te duci la un dr specialist oricum ca sfat poti folosi Zyneryt chiar daca nu e natural asta daca nu l-ai folsit deja succes:*

| Minty a răspuns:

Am citit intr-o revista ca medicamentul numit Acneon este eficient. Sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu dar trebuie s ne intalnim sa-mi faci o felatie ca sa-ti dai cu sperma pe fata