| Victoras19207 a întrebat:

Cine stie truca poze de exemplu sa ma pun langa o masina sau ceva de genu?

8 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Photoshop se poate sau poti baga o lumina pui de la pc o poza cu o masina si altul face poza cat tu stai in cat sa se vada de parca chiar ai fi

| PIPER23 a răspuns:

Photoshopul

| Razvan0812 a răspuns:

Eu stiu, cu aplicatii, MASTER OF CUT-PASTE, It's my nickname

| Victoras19207 explică (pentru Razvan0812):

Ajutama fami tu te rog bineinteles iti dau ceva la schimb

| Razvan0812 a răspuns (pentru Victoras19207):

Spune ce, si cu ce poza, si nu vreau nimic in schimb(am pus fata unei colege pe o poza cu unu si cu Florin salam, de zici ca e chiar ea)

| Victoras19207 explică (pentru Razvan0812):

De exemplu sa pui in poza langa mine o masina faina si in una sa ma pui cu multa bautura langa mine raman datorwinking

| Razvan0812 a răspuns (pentru Victoras19207):

Da mesaj in privat cu insta/ceva, si te caut sa imi dai poza

| Victoras19207 explică (pentru Razvan0812):

Ti-am dat