| AdeeLinna22 a întrebat:

Cine stie un link sau ceva cu Miss Fata de la Tara proba lui Alex Velea [secret discret] cand l`ea pus pe fete sa cante melodia

pllzzz... dau FUNDA :*

3 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

... mai bine citeste o carte!

| AdeeLinna22 explică (pentru EVOLUTION_5448):

Stai linistit, nu-s analfabeta, si cites nu trebuie sa-mi spuna mie unu/una care nu ma cunoaste ce sa fac. Imi placea melodia. --> le-a *.

| EVOLUTION_5448 a răspuns (pentru AdeeLinna22):

Nu ma intelege gresit, nu am zis ca esti analfabeta sau needucata etc. Tot ce vroiam sa zic e ca genul acela de emisiuni omoara neuroni si duc lipsa mare de imaginatie (printre multe altele). Sper ca astfel de porcari sa dispara odata de la televizor si sa apara emisiuni cu adevarat creative si care sa nu fie atat de praf incat ai considera ca a venit cu ideea un copil de 6 ani.