| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un program de copiat video de pe facebook?

3 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Gaseste un film care este gazduit de Facebook. Majoritatea filmelor puse pe Facebook sunt luate de pe YouTube si trebuiesc downloadate de acolo.

Fa click dreapta pe filmulet si copiaza link-ul.

Intra pe www.facebookvideodown.com

Copiaza link-ul in casuta de pe site-ul de la pasul 3, apoi asapa butonul "Download". Va aparea un link cu filmuletul selectat.

Faceti click dreapta pe "Download this Video", apoi dati "Save as". Acum va trebui sa alegeti locatia de pe calculator unde vrei sa salvati filmuletul.

Alegeti un nume cu care vrei sa fie salvat filmuletul si apasati butonul "Save".

| ovidiu2111 a răspuns:

Http://camstudio.org/ poti inregistra clipul respectiv (astept funda)

| AndReeaღ a răspuns (pentru ovidiu2111):

Deci nu merge happy...dau funda cand o sa gasesc programul dorit ...multumesc!