| bertone a întrebat:

Cine stie vreun psiholog bun prin iasi,,,, sau vreun centru de consiliere psihologica cu tinerii

5 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Psihomedas, langa billa este cabinetul; daca iei bilet de trimitere de la medicul de familie nu te costa nimic; baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`s din iasi. dar te pot ajuta :d mesaj pe privat [ am calitati psihologice]:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.psychologycenter.ro
office@psychologycenter.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholog Claudia Briscan de la Arcadia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La psihologul asta am fost si eu, adica noi. am fost impreuna cu sotia mea insarcinata in sase luni la o consultatie despre cum sa fii parinte bun in timpul sarcinii si dupa nastere. foooooaaaartttee intersant! A inceput si la noi sa se deschida orizonturile si sa bata vant din vest. Scorurile sunt cam mari. Noi intentionam sa mergem si la o terapie de cuplu- tineti-va bine- o ora costa 150 ron.