| want2bMajestic a întrebat:

Cine vine cu mine ca sa imi buy si eu nu stiu haine la plazabatting eyelashes?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca intelegeam ca am scris, iti zic sincer ca iti raspundeamlaughing.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai putin ca sa inteleg straight face ce sa faci?laughinglaughing
Nu am inteles intrebareastraight face Reformuleaza straight face

| oz a răspuns:

Sa iti "buy"? bat in lemn...bine ca mi-ai spus.Nu o sa trec prin "plaza" zilele astea...

| want2bMajestic explică:

Oh man, not again... ce nu se intelege din intrebarea mealaughing))))? rom-engleza...pfffff

| Bishop a răspuns:

Hai ca merg eu, dar am trecut mai devereme pe acolo, si erau cam aceleasi produse, nimic nou, parca e o camsa si un hanorac nou thinking
bine, tu zici de plaza din orasul tau, eu zic de plaza din orasul meu laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

N-ai prieteni? Imi cumperi si mie ceva daca merg?