| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Cine vrea sa se plictiseasca cu mine? Dau funda...(ce intrebare stupida nu?)

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Sila plictiseala, si la distractie, e bine sa fii cu cineva...nu? laughing
pacat ca amceva de facut, dar cand te mai plictisesti...sa ma suni laughing

8 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Eu vreauu! `

| PinkkRosee a răspuns:

E o intrebare stupida, dar, si eu ma plictisesc si imi trebuie companie.laughing

| Fineness a răspuns:

Nu eu (ce raspuns stupid!)

Funda?

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Eu... ca si eu sunt plictisita de tot ce vad in jurul meu asa ca hai sa ne plictisim impreuna.si nu nu e o intrebare deloc aiurea pussy. fundita?

| treipuncte a răspuns:

Nu e stupidalaughing si eu ma plictisesc...imi dai funda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euu...da stupida dar ma plctisesc
laughing

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Intrebarea nu e stupida
modul in care ai pus o e stupid