| anonim_4396 a întrebat:

Cineva mi-a distribuit o fotografie în cronologie pe Facebook. Daca dau ascunde postarea aceea persoana vede că o ascund? Cum as putea face sa o vad doar eu, nu și alte persoane?

Mai pe scurt mi-a pus cineva pe Facebook o poza tâmpită și s-ar supara daca ar vedea că o șterg.cum sa fac că el să vadă, dar ceilalți prieteni sa nu o vada

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu ai cum sa faci sa vada doar persoana ce ti-a postat. Poti sa mai postezi si tu alte lucruri ca sa ajunga destul de jos si sa se gandeasca ca nu o vede din cauza asta. Actualizeaza de cateva ori pozele de profil pe care le-ai mai avut sau sharuieste ceva pe pagina apoi poti ascunde acea postare.