| BrosAcab a întrebat:

CLadiri parasite..pentru graffiti stie carevahappy? BUCURESTI!

2 răspunsuri:
| alecsalecs a răspuns:

Cit de bine Te Pricepi la graffiti? ceva desene sti sa faci sau doar acele mazgalituri care nici o data nu le am inteles!laughing pai despre cladiri iti pot da urmatoarea cladire care este parasita total si e pustie! Casa Poporului! Palatul Victoriei! laughing) of glumeam sper sa stii de gluma..parca spuneau astia ca au amenajat in parcul Herastrau niste panouri pereti ceva pentru voi Graffiticeni! pe bune sti?

| BrosAcab explică (pentru alecsalecs):

Da stiu foarte bine, dar vin alti copii cu 1 spray si zmangalesc desenele date..sau gipsy si le rup.:-J degeaba sunt puse