| IoanaTempah a întrebat:

Cn. e ati vrea sa castige emisiunea "Romanii au talent >"?:

Si >dc?:

Eu vreau sa castige Adrian Tutu pentru ca a trecut prin multe cu fruntea sus si s-a descurcat singur in viata happy. E un model; x!

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Sunt de aceeasi parere ca si tine.A trecut prin multe in viata si stie sa aprecieze ceea ce are...pe mine m-a emotionat foarte tare mesajul sau, chiar ar trebui sa fim mandri de parintii nostri si sa nu ii mai facem sa suferehappy

Ii doresc tot norocul din lume pentru ca merita o viata mai bunahappy

13 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Adevarat e un model, si eu as vrea sa kastige dar poate alti nu il vor vota,... oricum pentru mine deja esti castigator! mia kukerit inima canta foarte frumos si sa descurcat singur de la varsta de 14 ani asta da roman nu ca noiwinking cu fite si alea alea imi doresc din tot sufletul sa castige

| didixdsgregtrh a răspuns:

Adriian Tutu...e un model pentru toti pentru ca a reusit./altii nu reuseau.:X

| AnneMarri a răspuns:

eu as vrea sa castige narcis pentru ca are o voce divina si un zambet la fel love struck
dar, fiecare cu parerea lui

| Miina a răspuns:

Buna.
Si eu as vrea sa castige Adrian sau prietenele acelea doua pentru. ca, chiar au voce.Dar va castiga Narcis deoarece are o voce speciala rolling eyes.
Bye.

| εƈşŧąşεεγ a răspuns:

Eu as vreau Adrian Tutu pentru ca a trecut prin multe, si chiar are talent:X ...si e si dragutlaughing

| BellsC a răspuns:

Da asa esadeu pe el l-am votat si o sa o fac de o mie de ori daca e nevoie.crying
Nu`mi vine sa cred prin cate a trecut si s-a ridicatsaddoamne straight face!
Eu cred ca el va fi castigator pentru ca:compune, canta si danseaza super daca asta nu e talent atunci ce e?
De 2 ori a venit la emisiune si de 2 ori am ramasstraight face:O...
:X:X:X Ady4ever! rullzzzzbig grin
Ps:votati si voi ADRIAN!batting eyelashes:*:*:X

| Anca0123 a răspuns:

Eu la felhappy e cel mai bun pentru ca s-a descurcat in situatii foarte dificile.eu una nu stiu daca as fi rezistatstraight face e un baiat de nota 10happy :X

| Ioana_6700 a răspuns:

La fel vreau si eu! Il ador pe Adrian desi nu cred ca o sa castigesad cred ca o sa castige Narcis desi nu imi place prea multbig grin
Dar ai dreptate este chiar un model:X

| RoX_6698 a răspuns:

Da,a avut o putere foarte mare din punctul meu de vedere, sa treaca peste moartea parintilor lui.Eu as fi distrusa...nu as avea puterea lui.El merita, si l-am votat! Este cel mai tare. :X

| Alecsa_4474 a răspuns:

Tutu Adrian Cristian. Deoarece e frumos e talentat si la numai 19 ani a trecut prin foarte multe straight face. Chiar imi e mila de el si o sa.l votez chiar are novoie de banii aia! happy

| aniriiiiii a răspuns:

Si eu la fel love struck imi place enorm cum canta, ce transmite si in plus danseazasi foarte bine.De altfel si povestea lui de viata este impresionanta, cum spuneai si tu este un model pe care trebuie sa l apreciem si sa il sprijinim.

| ascovit a răspuns:

Tot Adrian Tutu. Pe langa argumentele pe care le-ai adus tu mai estre si foarte talentat. nu oricine poate scrie nistre versuri ca ale sale ( il gasesti pe youtube cu alte mel sub numele de "lil shean") si mai ales sa le mia si canta.

Insa cred ca in concurs ar trebuis a se teama de ala Narcis chatterbox si trupa dance fiction club, sau rebeca fata aia micuta, pentru. ca le-au intrat la inima la juriu si.nu stiu.

Oricum, eu imi doresc sa iasa Adrian Tutu.

| IoanaTempah explică:

@Miina :are sanse sa castige si Adrian, inca nu se stie; x
@εƈşŧąşεεγ: de acord cu tine.e :]]
@ biencutza: de acord cu tine.e, merita tot ceea ce este mai bun in viata si este demn de urmat happy
@Anca0123 : nota 10 e prea putin pentru el; x
@ Alecsa : asa e, are nevoie si cu siguranta isi va termina studiilewinking
@ascovit : ii stiu numele de scenawinking, are rivali dar eu pana in ultima clipa din finala voi spera ca el sa castigewinking