| Gabriella_5169 a întrebat:

Cn s`a uitat aseara 22.11.2010 la "comanda la mine" cu baiatul ala alexei din bucuresti... dati`mi si mie id`ul lui sau hi5 ceva daca le aveti va implorr :X :*

Răspuns Câştigător
| Aura_5997 a răspuns:

Alekksutz@yahoo.com

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Doamne ce bun eralove struck toate suntem inenebunite dupa ellove struck

| Saraaaa a răspuns:

E super dragut:X:X

| Gabriella_5169 explică:

Dau funditzabig grin

| Criss18_9479 a răspuns:

Mereu ai vrut sa castigi bani din confortul casei fara prea multa munca ? Iata un mod simplu de a castiga bani . Pentru cateva ore pe zi poti castiga 75-100 $ / zi. Nu e o inselatorie, nu trebuie sa sponsorizezi la inceput ci doar sa ai perseverenta. Trimite un e-mail la criss.inna18@gmail.com cu titlul " Loc de munca " si vei primi imediat restul detaliilor.Merita sa incerci,pana la urma nu ai nimic de pierdut. Succes."