| aadiinna a întrebat:

Cn s`a uitat aseara 22.11.2010 la "comanda la mine" cu baiatul ala alexei din bucuresti... dati`mi si mie id`ul lui sau hi5 ceva daca le aveti va implorr :Xbatting eyelashes :*

51 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cate fete innebunite dupa el happy

| Ingerash a răspuns:

O da e super tare baiatul, m-am indragostit, merci pentru hi5

| Miha a răspuns:

Da il am sta cu mine in cartier:)) Ati inebunit dupa el :)) http://aleksey16ro.hi5.com asta-i hi5.:P

| sweet_1526 a răspuns:

Dragutz baiat :X:Xlove struck

| Byencutzz a răspuns:

Ahhh ce bun ee:X:X:
mumoos:X

| Douapunccteunics a răspuns:

Bree`
Ho măă!
M-am saturat.straight face are prietenă!
O cunosc!

| danaalexa a răspuns:

Disperatelor.http://aleksey16ro.hi5.com
id:alekksutz
Dupa ce intrati pe hi5 lui si cercetati pe acolo, veti realiza cat de disperate sunteti:)) nu i mai incap comentariile cu "da-mi idu tau" o fi fain dar ce puii mei sunteti asa de disperate e un tip cand va vede asa nu o sa iasa niciodata cu voi.Are pagini intrebegi de comm cu "da-mi idu tau" si nu l-a dat nimanui.De ce? Pentru ca nu i pasa... un baiat ca el se uita dupa ceva mai bun decat dupa disperate sincer si fara suparare. Da-ti-mi 100 de voturi stupid, ca tot am dreptate:P
va intrebati de ce sunt porci baieti? pentru ca voi i faceti sa devina, ca i ridicati atata in slavi ca li se uurca la cap si apoi umbla numa sa va f**a.Scuze.Adevarul doare;;)

| Vampire_2063 a răspuns:

Nu da add in lista!sadsadsad pf...

Cel putin mie nu mi-a dat...

cine il cunoaste poate sa ii spuna sa-mi dea add?puppy dog eyes

Tnx!;-x;-x

| iulyyy a răspuns:

laughing)sincer si eu l-am cautat acum seara dar nu l-am gasit ii o papusa de baiat, daca faci rost mi-l dai si mie?big grin pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca toate fetele au pus ochii pe el.era super baiatul ala...dar.nu cred ca se va gasi hi5-ul, facebook-ul sau id-ul lui asa usor...si el l-as vrea:-D. te rog sa-l lasi aici la msg tau daca gasesti ceva de-a lui ok? eu am cautat si nu am gasit nimic.sadbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am uitat e super baiat'u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati ineb dupa el...il am da e km greu sa fketi rost d elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim mihakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alekksutz.id-ulsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai am unul. dar luati-l pe astabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey dar la mine nu mere hi5 lui.crying
la voi mere?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite facebook : http://www.facebook.com/......rofile.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ii cel mai fain baiat din lume ii foarte forte dragut mor dupa el daca faceti rost de id lui mi-l dati si mie va rog? il pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi da'ti si mie id lui:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o tartanca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu id. ul lui :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg! e cel mai frumos. din toti e o bomboan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi merge id lui///////

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simpatic. dar cred ca in spatele lui se afla si o fata frumoasa la fel ca el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l.am cautat dar nu l.am gasit, daca faci rost de el damil si mie te rog, kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nebunieerolling on the floor) l-ati asaltat de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azaharia este id-ul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a mers id-ul care l-am lasat aici.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://aleksey16ro.hi5.com/......otoUser.do Nu il cheama Aleksei, il cheama stefan =]. Am si id lui;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id lui nou : suck.me_b1tch pentru ca l-au stresat toate dandu-i add