| ionutionut333 a întrebat:

Școala de șoferi categoria A2, m-am apucat recent de școală de șoferi.
M-am înscris doar ca a intervenit ceva momentan și nu mai ma pot duce la ore.
Aveți idee cam cât timp durează pana îmi expira dosarul? Ca sa știu dacă pot reveni sau nu sa continui, momentan am făcut testul psihologic și am plătit taxele și trebuia sa ma duc la legislație și sa dau examenul ca să ma pot apuca de ore și nu am mai fost la legislație din alte motive și am zis ca ma voi apuca luna viitoare înapoi de legislație si după sa fac orele de condus, aștept un răspuns, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Din cate stiu valabilitatea dosarului este de un an de la DATA ABSOLVIRII scolii de sofer, adica cand termini toate orele si scoala iti da dosarul pentru a te inscrie la examinare (teoretica si practica). Trebuie sa suni scoala, dar mai mult ca sigur daca e voba de o luna-doua nu o sa fie probleme.

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Stiu ca dosarul e valabil un an

| ionutionut333 explică (pentru Denisa0954):

Și dacă se încheie sezonul? Și cam când se încheie? Sau nu are nici o legătură?

| Denisa0954 a răspuns (pentru ionutionut333):

Nu inteleg la ce sezon te referi big grin