| anonim_4396 a întrebat:

Coduri bani gta vice city?

380 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Bai da nu exista cod de bani la GTA Vice City! Daca vreti o metoda pentru a obtine bani fiti atenti: Mergeti in maal la nu vanzatot ( de drujbe, surubenlite, etc.) si acolo scoateti un pistol in fata lui si asteptati 5 secunde si o sa apara niste bani! daca vreti alte informatii aveti adresa mea de Mail: ov_ovidiu97@yahoo.com

| EcstasyW a răspuns:

Cred ca esti in faza jocului unde nu iti mai da misiuni...stii doar ca daca nu iti mai da misiuni trebuie sa cumperi toate proprietatile si cred ca de aceea ai nevoie de cod de bani.In gta vice city nu exista dar iti pot zice o smecherie sa faci bani, fii atent.Trebuie sa ai 500000$ sa poti cumpara compania de masini.Acolo jos la garajele acelea ai niste curse de facut. Faci cea mai lunga cursa cea de 100000$daca ai acesti bani poti participa la cursa. Dupa ce da startul cursei si ei fug tu iesi repede din masina te dai mai incolo si scrii bigbang. Dupa nu o sa mai te intreci cu nici o masina.Iti iei alta masina poti scrie gettherefast si treci linistit prin puncte. Poti scrie onspeed sa mergi mai repede. Dupa ce termini cursa vei primi 400000$. Sperca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce coduri pentru a primi bani sund imi aratati?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care stie plss codu de bani ba gta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coduri de bani? DA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hesoyam

| ViDrA345 a răspuns (pentru anonim_4396):

La vice city ba boule

| Chirila_Geanina_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Băi Hesoyam e la San Andreas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau coduriiiii de baniii gta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista asa ceva. Dar am o metoda de a face bani: scrii panzer de multe ori si atunci o sa se incurce lumea printre tancuri. Apoi scrii bigbang si o sa-ti bubuie tancurile, iar dupa acea te duci printre tancuri si iei bani de la oameni morti. ay primyt aceasta solutie de la xxxbig_boss.org

| Oprea_Andrei_1977 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau scrieti fannymagnet te invartit pe acolo dupa ce v-ati dus pa colo invartit scrii panzer de 2 ori fugi repede intru loc si scrii big bang

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La gta vice city nu exista coduri de banii doarece este un joc vechii recunosc dar foarte coool si as vrea c toti copiii sal aiba si sa se bucure de el mai intai a fos gta1.gta2.gta3.vice city, san andreas, vice city stories, gta4,!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da da-mi codu!

| alexandruzzu a răspuns (pentru anonim_4396):

Cod pentru gta vicy city nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coduri pentru bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Llafdeerrrry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moneymoney

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coduri bani gta vice city

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hesoyam cred

| spaydarmen_7858 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hesoyam ii la gta san andreas nu lagta vice city desteptovici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau codu de bani la gta vice city, la gta, logan, bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hesoyam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da [maraton]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe www.google.ro si scrie:"coduri GTA vice city".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu este,, Astariopertemonery''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba fratilor cine are gta 3 real luati id: dany_bosu_2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coduri bani in limba romina gta vice citi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da