| Shagun a întrebat:

Colega de banca tocmai imi e datoare ( din nou ) pentru ca i-am facut un proiect. M-a intrebat ce vreau si i-am zis ca ii spun dupa aia. E super frumoasa si as vrea sa o sarut. Ce ziceti sa ii spun sau credeti ca se supara si sa imi pun pofta in cui?
Nu prea ne potrivim in caracter deci nu se pune problema unei relatii. Doar ca imi place cum arata ( cred ca si ea ma place ). Daca aveti alte sugestii astept. Decente va rog!

Răspuns Câştigător
| St3fY_3193 a răspuns:

Pai eu una zic ca daca vrei asa mult sa o saruti fa-o dar propune-i asa in gluma sa vazi ce zice si cine stiu poate nu it pui pofra in cuilaughing dar daca zici ca si ea te palce poate va accepta succes:X

sau daca crezi ca nu o sa vrea propune-i sa iesiti si poate te alegi si cu un sarut:devil)

5 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Sarut`owinking nu te costa nimic si sa stii ca nu prea conteaza caracterul, adica extremele se atrag, daca ati avea caractere aseamanatoare ar fi monotonie... poate e rost si de vreo relatie si ar fi bine sa incerci.
iau intr-un loc retras.sarut`o si spune`i ca asta este rasplata pentru ajutorul oferit :*

| St3fY_3193 a răspuns:

Sa ne zici si noua ce s-a intamplatsmug laughing

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Pai daca tu asta vrei si daca ea iti este datoare, de ce nu ii spui sa te sarute? Daca e o fata care se respecta, adica se tine de promisiuni, nu are voie sa te refuzewinking eventual poate sa aleaga unde sa te sarutehee hee

| Crisa_7503 a răspuns:

Dece i.ai spune laughing?
Te duci pur şi simplu o iei de gât şi o săruţi laughing).

| Paula_7843 a răspuns:

Pai daca o placi sarut-o daca nu nu pentru ca fata si-ar putea face iluzii.