| Fred a întrebat:

Colegii mei au avut o idee : sa ne facem cadouri de craciun unul altuia. am tras biletele, am aflat cine cui trebuie sa ofere un cadou. eu trebuie sa daruiesc ceva unei colege. si eu sunt tot fata. nu prea stiu ce sa ii iau. sa fie ceva haios as vrea. ce imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Si noi a trebuit sa facem chestia asta, si din 29 de fete si 2 baieti, erau mici sanse sa-mi cada un baiat laughing, si fetei care mi-a picat i-am luat un mos craciun din plus care se poate agata si in brad si in jurul lui am pus o bratara de argint, sau de exemplu o fata a primit un ursulet care canta si merge in acelasi timp.
Bafta! happy

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti sugerez o jucarie de plus haioasa sau o jucarie care canta simpatica. Sau poate ceva de artizanat dar tot la fel amuzant.

| Antrax a răspuns:

O bata...sau niste chesti de fete cercei mai ciudati sau erau chesti dinalea care faceau baloane din sapun sau ce erau ar fi ceva sa o vezi facand balonase.

| noname_6708 a răspuns:

Pai daca e pentru. craciun poti sa iei tot felul de figurine cu mos craciun, spiridusi, ursuleti... le gasesti peste tot mai ales in perioada asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un mos craciun de plus sau un suport sau nu stiu cum se numeste in care sa bagi lumanarea cu un mos sau o casa cu un mos pe ea(am vazutin magazine)... ceva simbolicwinking noroc