| borabora a întrebat:

Colegii mei tot imi spun ca cica sunt preferata profesoarei de biologie. Ca cica pe mine ma scoate cel mai des la raspunsam cele mai multe plusuri, da am cele mai multe plusuri pentru ca invat si ridic mana dar nu inteleg care e problema lor. De exemplu intr-o zi nu am invatat lectia de zi si profesoara a vrut sa ma asculte, am fost sincera si i-am spus ca nu am invata, m-a ridicat in picioare si mi-a spus: „Hai, ca daca te straduiesti o sa poti!". am raspuns din ce am retinut de ora trecut si mi-a dta un 7 in caietul ei, pe alti colegi care su spus ca mine ca nu au invatat nu a mai tras de eisi le-a dat 3 direct in caietul ei. In pauza, au inceput colegii sa imi dea palme peste fata, le-am spus sa invete pe ora viitoare ca sa-i asculte si sa repare treiul, m-au lasat in pace. Alta ora profesoara ne-a intrebat ceva si eu eram singura care a stiut asa ca mi-a trecut un plus, un coleg din spate a inceput sa ma injure si profesoara l-a scos afara si l-a pus absent, iar in pauza mi-a reprosat:„Bravo, din cauza ta m-a pus absent!" si mi-a ras o palma peste obraz de mi s-a inrosit. Am luat o data un 9 la test si profesoara m-a ascultat ca sa mi-l mareasca cu un punct, a venit un coleg la mine si mi-a spus:„Crezi ca daca da-i mita la profesori, o sa-ti mearga?" altul mi-a spus ca la liceu nu o sa-mi mai mearga si ca o sa ajung sa-i fac sex oral(dar a spus-o intr-un mod mai urat). Ce sa fac mereu ma injura si imi dau palme, le-su si spus altor copii din alte clase, iar apoi au inceput ca si ei sa-si batajoc de mine. Scuze de greseli.

4 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai si roaga-i sa te mute la alta scoala. Alta solutie nu prea vad.

| RAY a răspuns:

Sa-i spui dirigintei, directoarei, faptul ca esti inteligenta si ei prosti nu inteleg de ce sa te deranjeze, continua sa inveti ei vor vi viitoare gunoaie ale tarii in viitor

| neutrino a răspuns:

Asa se intampla mereu cu oamenii valorosi, cei din jurul lor sunt plini de invidie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Sa-ti faca mama ta, idiotule. Ai tai nu te-au invatat cum sa vorbesti in fata unei fete? Comportamentul unui baiat reflecta mediul de acasa. Eheei, cata bataie ai mancat tu acasa. Cica daca ai cei 7 ani de acasa nu dai intr-o fata si nici nu o injuri.Ai auzit de asa ceva la viata ta? Stii cum se numeste comportamentul tau? Comportament de mahala. Mi-e mila de tine, zau. Stiu ca ai sa dai iar in mie, ca de, asta-i adevarul. Dar nu-i nimic, stiai ca pot cere despagubire pentru daune morale? Asa o sa fac si eu. Ia zi, ai bani sa platesti? "