CONCURS - Castiga un loc la atelierul "Stil vestimentar masculin: de la garderoba de bază la moda actuală!"

Dragilor,

Impreuna cu prietenii de la Fundatia Calea Victoriei v-am pregatit un concurs nou-nout. Daca esti o persoana pasionata de moda, atunci concursul acesta este pentru tine! ☺️

Asadar, pentru a castiga un loc la atelierul "Stil vestimentar masculin: de la garderoba de bază la moda actuală!", tot ce trebuie sa faci este sa ne spui ce iti doresti sa inveti in cadrul celor 2 intalniri ale atelierului.

Asteptam mai jos raspunsurile voastre pana pe 10 septembrie, dupa care alegem userul castigator!

PS. Castigatorul este mudokins78. Felicitari!

Succes tuturor!

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

As vrea foarte mult sa invat despre tehnologia croirii materialelor! mi se pare ceva extrem de dificil, am incercat si eu de exemplu sa tai un material acasa sa fac un pantalon, a iesit ca,.

| acerr a răspuns:

Versace a zis < ca moda nu exsista,hainele se fac in functie de persoana,si cand mergi la croitor sa fi intr o armonie cu tine, expresia fetei spune ce fel de om esti. Cand in atelieul lui intrau x su y, el se uita in ochii lor si spuneau, azi nu esti in forma buna, vino cand te simti fericit

| NeganMyLove a răspuns:

Mie mi-ar plăcea sa particip fiind ca chiar am gusturi la moda si chiar m-aș pricepe și le-aș arata eu lor! happy