| GangstaMbaby a întrebat:

Confuza, confuza si confuza.straight face. Am nevoie de un sfat. Deci.acum cateva saptamani am vizitat profilul de facebook al unui tip.Si de atunci.nu pot sa incetez sa ma gandesc la el.straight face. E din acelasi oras cu mine, insa nu indraznesc sa ii cer id'ul pentru ca nici macar nu il cunosc.Am incercat sa ies cu alti baieti, dar degeaba.Tot la el ma gandesc!straight face. Ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| madycumada a răspuns:

Buna.
Intai, incerca sa te bagi in seama cu el pe facebook, suntmulte jocuri pe facebook care te vor ajuta, intrebari, etc. Dupa ce vorbiti, incearca sa facin in asa fel sa va intelegeti bine si ii poti cere dupa id-ul. Dupa va cunoasteti mai bine, poate iesiti. Fa tu primul pas, daca esti atrasa de el. Bafta!