| EnterLife a întrebat:

Conteaza inaltimea la fete, pentru voi baietii? Sincer.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banuiesc ca da pentru ca daca se tot apleaca ala sa o pupe o sa aiba probleme cervicale mai tarziu sau gasesc o solutie sa le fie bine, nu se prea tine cont de asta la inaltime. Eu nu tin cont de nimic pentru ca nu am incredere in femei.

| Liviu a răspuns:

Mda,cum a spus cineva ma jos cand te loveste dragostea, numai ti cont.Cu toate ca ar fi cam aiurea la statura mea, de 1, 83 - 1, 85 si cu vreo 102 kg laughingsa ma indragostesc de o pipita de 1, 55 laughingdar na, nu excludhappy

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Salut!
Pentru mine nu prea conteaza. Eu tind sa ma indragostesc de fetele scunde, uneori foarte scunde, chit ca eu am 1.83, le consider atat de scumpe.laughing

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da, dar cand te loveste dragostea. nu prea mai conteaza.

| KevinAnthony a răspuns:

Depinde, ţine de gusturile fiecărui băiat. Pe mine unul nu mă interesează înălţimea prea tare, atât timp cât nu este prea mică.

| Grimmjow69 a răspuns:

Tine de gusturi. Pe mine unul nu ma intereseaza inaltimea prea tare, atat timp cat nu e prea mica.

| neca a răspuns:

Nop

| sufletdeing3r a răspuns:

Pentru mine nu conteaza asa de mult inaltimea, dar e de preferabil ca fata sa fie mai scunda.

| DeeaDede1010 a răspuns:

Eu cred ca pe baieti nu ii intereeaza inaltimea, ci felul cum te comporti cu ei. funda?