| Adriana_8922 a întrebat:

CRACIUN FERICIT! Sper sa primiti tot ce v-ati dorit de craciun! Va place craciunul fara zapadat?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mersic, miar place sa primesc si eu o oferta de munca unde pot munci ca sunt somer, si sa o duc bine cu prietena. La mine nu e zapada iarna.

| Adry05 a răspuns:

Da e foarte frumoslaughing eu cel putin m-am saturat de zapadabig grin nu stiu de ce pur si simplu m-am plictisit de ea.

| ZumZz a răspuns:

Craciun Fericit! mie sincer nu imi place craciunul fara zapada big grin...parca nu este admosfera acea de craciunbatting eyelashes...

| noktambul a răspuns:

Craciun fericit si tie! Craciunul e tot Craciun, cu zapada sau fara. Ce, la Miami a nins?

| noktambul a răspuns:

Imi place si fara "zapadat"happy

| keytao a răspuns:

Craciun Fericit!
nu, nu are farmec dar... m-am obisnuit...

| ruxi a răspuns:

Craciun fericit si tie!

imi place craciunul fara zapada pentru ca a inceput sa urasc botezu`
si nu imi place pentru ca sarbatorile de craciun nu au farmec fara macar 5 cm de zapada; x

| Miruuuuu a răspuns:

Multumim la fel!
Well, eu cand ma gandesc la Craciun, ma imaginez uitandu-ma pe fereastra cum ninge, cu o cana de ciocolata calda, langa un semineu. Deci nu, nu imi place Craciunul fara zapada. Dar cel mai important e sa imi am familia aproape si sa aud vocile prietenilor in ziua de Craciun.

Happy Holidays!

| MusicisMusic a răspuns:

Hi! Craciun Fericit! habar nu am ce am primit de la Mos decat cand voi ajunge din nou acasa si asta prin ianuarie insa sper ca toti copiii sa primeasca ce si-au dorit...Nu imi place Craciunul fara zapada.Eu am venit in Romania pentru zapada dupa atata soare si plaja si aici gasesc noroicryingplec eu de revelion in Austria si atunci o sa am si zapadatongue

| BrD a răspuns:

Nu te'ai obisnuit? De multi ani se intampla.

| кא๔ a răspuns:

Este Craciun. Chiar conteaza asa mult pentru voi ca este zapada sau nu? Bucurati-va de Craciun cat este ca o sa va treziti peste 2 zile si o sa ziceti a trecut ( ce pacatt si oftati) chiar daca este zapada chiar daca nu. Sincer mie nu prea imi place zapada ca dupa cateva zile sa incalzeste afaraa si se face asazisa "mocirla"...

| pissy_3104 a răspuns:

Nu`mi place Craciunu` fara zapada :-(.

| BeibiiX a răspuns:

Waiii. sincer mi-ar placea sa am o casa de aia faina love struck sa fie plin de zapada. sa fie multe multe lumini si decoratiuni. si mai ales sa stau cu prietenii mei langa asazisul semineu din casalaughing [care nu estecryinglaughing] si sa bem ciocolata calda=p~

| AlExAnDrA_1014 a răspuns:

Buna. Multumesc la fel.:* `in niciun caz. daca nu e zapada atunci nu mai e iarana. e toamna in continuare si in plus daca ninge ai ce face. sa te bati cu zapada. sa te dai cu sania. sa faci oamnei de zapada.multe chestii.[ asata e parerea meabig grin]

| Cineva_2379 a răspuns:

Bună. Bineînţeles că aş fi preferat ca de Crăciun să fie zăpadă, însă mă bucur de el chiar şi aşa. Oricum Crăciunul este doar o data pe an, aşa că trebuie să îl simţim din plin.
Crăciun fericit.happy

| AleXandrUavfc a răspuns:

NU e absolut naspa

| Sorin_4540 a răspuns:

Craciun fericit:)
Te astept si aici http://sorinel.info/unde-petreceti-craciunul/

| guitarlyn a răspuns:

Nu dar nu avem ce face in privinta aceasta sad.