| ktlina a întrebat:

Craciun fericit TPU! De revelion merg la ziua unei prietene foarte bune si nu stiu ce sa ii i-au! Implineste 13 ani. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? va pup:* big grin!

Răspuns Câştigător
| Soowhaat01 a răspuns:

Buna!

Pai, ai putea sa ii iei asa :
-o bluza cu un mesaj dragut pe ea;
-un parfum care stii ca ii place;
-o pereche cizme;
-o ciocolata;
-o chitara [ daca ii place muzica ]
-o pereche de cercei;
-o cutie pentru bijuterii.

Si ce stii tu ca ii mai place ei :*.
Sa nu uiti ca sa impachetezi cadoul frumos :*
Distractie placuta, Craciun Fericit si un An Nou Fericit!

5 răspunsuri:
| Plushul a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei o cutie de bomboane asa mai speciale nu de astea de la reclame si un pulover de iarna sau o vestuta din blanita sunt noi aparute.I-ai ceva mai de sezonu asta.

| alex190199 a răspuns:

Unde stai? In ce oras?

| alisor23 a răspuns:

Poti sa-i iei o pereche de papuci de casa, un parfum ori o jucarie mare din plus, o bluza care ii place...etc sper ca te-am ajutat