| artistu55 a întrebat:

Craciun Fericit TPU!:X Imi ziceti si mie cand este vacanta de pasti big grin?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Documentează-te de aici:
http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013
La mulţi ani!

| VlogDinMers a răspuns:

Eu am gasit astfel : Vacanta de primavara – sambata, 6 aprilie 2013 – duminica, 21 aprilie 2013

| artistu55 explică:

Nu are cum sa fie in aceasta perioada pentru ca Pastele e pe 5 mai laughing! Ce prosti sunt si astia de la Guvern laughing)

| LostPriest a răspuns:

Vacanta de Paste incepe din 7 aprilie si tine pana pe 22 aprilie.

| alexsky a răspuns:

Pe 7,8, 9,10, 11,12, 13,14 mai este vacanta, dar la scoli nu si la oameni cu serviciu