| M3lania a întrebat:

Craciunul acesta sunt invitata acasa la parintii prietenului meu. Ii cunosc deja, insa e primul Craciun care il vom petrece impreuna. Mi se pare normal sa le ofer un cadou insa nu stiu daca ar trebui parintilor, lui sau tuturor. Cateva idei? Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| DoriKat a răspuns:

Mamei lui, Clar un buchet de flori!
cat despre tata, o sticla de vin, sau ceva specific barbatesc, o bricheta, pipa, intereseaza-te ce hobby-uri auhappy

| M3lania explică (pentru DoriKat):

Si prietenului meu nu?:-s

| DoriKat a răspuns (pentru M3lania):

O poza inramata cu voi doi, sau ceva ce sa aiba mereu la el (de ex: breloc, husa la telefon, un lantisor)