| AbcElly a întrebat:

Cre e animalul vostru preferat, si de >ce?:

Răspuns Câştigător
| Eduard11 a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele. Ce-mi place la acest animal e foarte greu de spus. Am sa speculez asa oleaca. In primul rand e cel mai loial. In al doilea rand la cainele meu Coker Spaniel daca pleci fara el sau te duci pana afara fara sa-l iei se supara pe tine se pune in cusca si baga urechiusile peste capusor si nu te mai abga in seama. EU IUBESC ANIMALELE DAR ACESTA ESTE SPECIAL.

5 răspunsuri:
| andreea171998 a răspuns:

Cainele pentru ca este ascultator si cum se zice este cel mai bun prieten al omului!

| Moov a răspuns:

Felina.Mai bine zis pisica.De ce? Usor, sunt multe motive dar am sa le enunt pe cele mai importante.In primul rand,sunt pufoaase si dragastoase,cele vagaboante nu fac nimic la oameni cum fac cainii,sunt oarecum atente,si au o privire malefica,eu fiind mai evil nu ma deranjeaza,in general toate pisicile vin la mine,sunt pisici care fug de toata lumea si la mine vin,dar nu stiu de ce, prin urmare, ador pisicile.

| Silvia a răspuns:

Frăţiorul meu puppy dog eyes, pentru că nu latră tare.

| Elenna219 a răspuns:

Pisica pentru ca mi se pare ca e foarte dragalasa si o "gimnasta" destul de buna big grin avand atata gratie in miscarile sale tongue

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Tigru ca e ferocee devil)