| Mariu0699 a întrebat:

Cred ca am problema sa-mi fac iubita. Chiar am incercat de toate dar nu merge nimic, chiar nici pe tinder nu am reusit nimic.
Problema poate fi ca poate sunt urat, cine stie...
Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jannah a răspuns:

Comportamentul face diferenta in foarte multe cazuri.

„ Sunt urat " - Cum sa iti faci o prietena cand tu gandesti despre tine asta? Invata sa te apreciezi si sa investesti in tine.

In primul rand : gandeste mai optimist, iesi cat mai mult ( acum nu stiu sa iti recomand niste locuri pentru a cunoaste o fata, dar zic ca poti cunoaste persoane interesante intr-o ceainarie / cafenea ).

Sa iti dau si un exemplu pas cu pas :

1) Intri intri intr-o cafenea - vezi o fata mai interesanta ce sta singura la masa - te duci spre ea si ii spui ( buna / pot lua un loc sau este ocupata masa ( nu mi-a venit o replica geniala in cap ), daca spune da iti dai seama ca intri in vorba cu ea ( ce faci?, ce bei?, ti-ar placea sa ne cunoastem mai bine? ) daca vezi interes din partea ei continui relatia de prietenie si cu timpul deveniti si iubiti, asa este foarte greu sa iti faci o iubita pe care o cunosti de 1 zi laughing. Sper ca te-am ajutat frate, zambeste mai mult ca vei avea parte si de femei.

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te duci cu una urata si saraca nu vei avea probleme.

| Mariu0699 explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca si alea se cred "dive" ca sa zic asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariu0699):

Hmm nu stiu ce-o fi prin zona ta, poate sunt de la scoli/licee foarte slabe si-s si proaste.
Vorba unui om intelept: "Femeia inteligenta e o investitie, cea proasta o taxa"

| Mariu0699 explică (pentru anonim_4396):

Adevarul ca la mine in zona sunt multe proaste. Cand am fost gen in alt oras, am vazut ca fetele erau mult mai diferite si chiar ma intelegeam super bine cu ele