| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca trec printr-o perioada mai ciudata a adolescentei dar :

- incep sa ascult alt tip de melodii. am trecut de la Hip-Hopurile astea ascultate mai de toti adolescentii la melodii rock/ de antrenament etc : de exemplu : http://www.youtube.com/watch?v=IPMnEmkoPFs

http://www.youtube.com/watch?v=MiCZdvQXULE ( The Red Jumpsuit Appratus- False Pretense ). asta ma innebuneste de cand am vazut Never Back Down.

- Filmele/ Anime-urile sau nu stiu eu ce m-au infulentat sa prind foarte mult curaj ( si imi place asta). adica acum am tupeu sa ma uit in ochii unui tip care ma poate face felii, am privire mai adanci, nu mai bag eu in seama ci ei ma baga si toate dupa ce am vazut cum procedeaza personajele principale.

- Incep sa ma gandesc la chestii care nu au nici o noima :O, dar totusi ma gandesc asa la ele, cand ascult melodii d-astea.

Voua cum v-a mers maturizarea asta?

1 răspuns:
| AdrianEC a răspuns:

Frate e cu totul normal... odata cu schimbarea asta te "iluminezi" ca sa-i spunem asa, lucrurile se schimba ai o alta perceptie asupra mediulu, eu unul m-am adaptat destul de repede, poate din cauza timpului incarcat, incearca sa faci cat mai multe sa stai de locbig grin